Specialista na WEB
od 1999

Podnikatelské nápady zdarma

Velice dlouhou dobu přemýšlíme o realizaci různých projektů v oblasti IT (SW i HW) portálové weby, Internet projekty, ale protože času je málo a práce hodně, tak u většiny z nich nedošlo ani k náznakům realizace. Ty šťastnější projekty jsme zrealizovali a máme je v sekci "Vlastní projekty společnosti Agionet". Ale na těch dalších cca 50 nápadů nedošlo, a proto se budeme snažit je zde postupně zveřejnit a dát Vám je zdarma k realizaci jako podnikatelský projekt nebo některé nápady se mohou hodit pro studentskou seminární či diplomovou práci.

Když se Vám některý z nápadů/projektů bude líbit, klidně si ho osvojte a zkuste zrealizovat.

Neděláme si žádné nároky na know-how / licence či autorská práva. Pokud však již něco zrealizujete, dejte nám o tom vědět, abychom buď projekt stáhli, nebo alespoň informovali budoucí zájemce, že se o jeho realizaci již někdo pokusil a tak by bylo dobré se s Vámi třeba spojit abyste si nekonkurovali.

Jsme nakloněni i spolupráci na vývoji některých projektů,

nebo Vám můžeme pomoci s vysvětlením myšlenky, nebo počáteční zadávací studií či analýzou. Ale protože živíme rodiny, tak tyto práce již budou muset být nějak hrazeny (finančně, protislužbou, někdy vlídným slovem :-) Moc by se nám líbilo, kdyby někdo přišel s investičním kapitálem a řekl by: "Zde jsou 2 milióny korun, které chci investovat do vybraného projektu a chci to dělat s Agionetem :-)". Takovéto nabídce asi podlehneme ;-) Některé projekty jsou malé a mohou být využity ve škole jako zadání pro semestrální či maturitní práci, IT projekt, či diplomovou práci. Z toho budeme mít také radost, když toto učitelům a studentům pomůže. Již se nám nějaká spolupráce se středními školami povedla a to jak zadáním o obhajobou maturitní či absolventské práce, tak povinná praxe studentů (např. Nerudovka v Plzni, SPŠE Plzeň, Zámeček Plzeň-Křimice, Střední škola, Horažďovice, ...).

A pokud jste se sem na tuto web stránku dostali z důvodů uplatnění/zveřejnění Vašeho nápadu, který chcete dát lidem k dispozici zdarma, tak nás kontaktujte na mail: napady@agionet.cz a my Vám nápad zveřejníme, nebo třeba domluvíme nějaký kontakt s možností realizace.

Seznam projektů:

Hotelová služba – webaplikace – zadání k projektu

Elektronický hotelový recepční, portýr i noční vrátný :-) Vše v elektronické podobě dostupné z hotelového pokoje.

Tematické fotografické kalendáře se soutěží (web app)

Přes celý rok sbírat fotografie (v souborech) od různých autorů na různá vyhlášená témata nebo lokální obslasti, města, obce a koncem října vyhodnotit nejlepší fotky (třeba lidovým hlasováním) a pak…

Brandi - logo manual - web portál servis

Webová služba pro ukládání grafických "objektů", které jsou součástí Corporate identity konkrétní společnosti (logo, maskot, vzor vizitky, hlavičkový papír, nabídkový dokument, leták, katalog, ... vizuály používaných produktových brandů, ...) na…