Animace a 3D modelování

V našem životě jsme neustále obklopeni pohybem a lidská přirozenost nás nutí tento pohyb zaznamenávat. Drobné animační prvky tak můžou oživiti nejenom vaší webovou prezentaci, ale i výstavní prostor a nebo Váš účet na sociálních sítí. Animace vám pomáhá přiblížit vaši službu svým potencionálnímu klientům tak, jak by to neudělalo ani tisíc slov. V dnešní rychlé době se tak může stát animace uživatelsky přívětivější.

Webová animace prošla svým vývojem a kromě různých malých nástrojů oblasti vévodil Flash, ve kterém jsme vytvořili mnoho krásných prezentací (nyní již jen pro dotykové kiosky). Ale s příchodem mobilních zařízení Flashi odzvonilo a v současné době pro webové stránky používáme především javascript v rámci HTML5. Tyto animace mohou být svým projevem na webu nenápadné, ale velmi prospějí dynamice a celému pojetí webu. Navíc mohou být interaktivní a reagovat na akce návštěvníka.

Mimo jiné pro vás můžeme připravit 3D modely výrobků, budov a přelety či kroužení kamerou nad těmito objekty za pomoci velkých systémů jako je Studio Max či Maya.

Co pro vás můžeme udělat?

  • webové animace a interaktivita (javascript HTML5 / případně i flash)
  • modely budov a krajiny + průlety kamerou
  • animované filmy + efekty, televizní spoty, znělky a reklamy
  • 3D animace výrobků, exhibice – návrhy stánků pro výstavy

Ceny jsou v této oblasti tak závislé na zadání, technice provedení, rozsahu atd., že je není možné předem vyčíslit, ani v okruzích. Rádi se o vašem nápadu a možnostech způsobu realizace s vámi pobavíme a společně najdeme i cenu realizace. Kontaktujte nás.

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit "rychlá tlačítka":
Pokud jste zvídavější, tak pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu