scroll down

Turistů ráj a Zpč. baroko weby podporující turismus v Plzeňském kraji

Ve spolupráci s Plzeňským krajem - oddělení cestovního ruchu jsme připravili analýzy pro vytvoření webových stránek a následně jsme byli i vybráni k jejich realizaci.

Západočeská univerzita v Plzni (ZCU) vývoj, poradenství, SEO

Na tomto projektu jsme se zúčastnili jako vývojáři, techničtí poradci a SEO konzultanti. Dodávali jsme rozpracované náhledy jednotlivých stránek a javascriptových funkcí. Web vznikl na základě studie od společnosti Deloitte.

Dotykové systémy multimediální realizace v Nečtinech

Jedná se o ambiciózní projekt, který spojuje moderní technologie s fyzickými exponáty, tak aby člověk měl z návštěvy ucelený dojem a co nejlepší zážitek.

Škoda Machine Tool webdesign, marketing, poradenství, SEO

Nový web vznikl díky úzké spolupráci s marketingovým a obchodním týmem a tak splňuje požadavky na kvalitní prezentační web tak významné společnosti. Při tvorbě webu jsme kladli důraz na přehlednost a silný vizuální dojem. Společnost Škoda Machine Tool a.s. patří mezi přední výrobce mohutných obráběcích zařízení. V roce 2017 dodala největší obráběcí stroj na světe a zároveň spustila nový přehledný web ve třech jazykových mutacích Použité technologie: CMS Joomla, PHP, Json, CSS3, HTML5 www.skodamt.com 

Informační zpravodajské portály – UKforum.cz a Vědavýzkum.cz formační zpravodajské portály – UKforum.cz a Vědavýzkum.cz

Snadné vkládání článků a řízení obsahu z pohledu redakce, nápaditý a elegantní design z pohledu uživatele. Tak v Agionetu chápeme význam pojmu „Redakční systém“. Vytvořeno na CMS Joomla! s programováním funkcí na přání.

Programování marketingových a logistických aplikací

Stále více se věnujeme programování a vývoji aplikací sloužících ke komunikaci mezi společností a jejími klienty (B2B a B2C). 

Programování zdravotnických aplikací Lékařská fakulta, MESS

Tvorba výukových multimediálních prezentací pro Lékařskou fakultou a vytvoření formulářové aplikace MESS.

DJKT.eu tvorba webových stránek plzeňských divadel

V roce 2015 představila společnost Divadlo J. K. Tyla (DJKT) v Plzni nové logo a především jednotný vizuální styl. Nový vizuální styl měl především přiblížit veřejnosti, že společnost DJKT provozuje tři scény a působí zde čtyři soubory.

Veletrh pracovních příležitostí velkoplošná reklama, web, tiskoviny

Každý rok pravidelně připravujeme pro Veletrh pracovních příležitostí ZČU grafickou podobu velkoplošné reklamy, web bannerů, letáků, poutačů a také animaci na LCD panel. Reklama je vidět po celé Plzni.

Dinopark tvorba webových stránek

Prostředí druhohor, pohyblivé i statické modely dinosaurů - to vše můžete zažít v zábavných parcích již ve 4 státech. DinoPark je dokonalé propojení naučné stezky spolu s nejnovějšími technologiemi a herními prvky.