Marketing

Internetový marketing dá Vašim stránkám srdce. Má tu moc přitáhnout správný okruh návštěvníků, kteří mají o vaši službu zájem. Chcete získat výhodu nad svou konkurencí? Na základě analýzy vám poradíme, kterou cestou se vydat. Pomůžeme s přípravou kvalitního obsahu webu, který je přizpůsobený klíčovým slovům. Pracujeme se SEO optimalizací, PPC kampaněmi a mimo jiné vám i pomůžeme se světem sociálních sítí.

Webové stránky bez marketingu jsou jako hrací skříňky bez hudby. Vše může vypadat krásně, ale něco bude chybět. A přesně o tom marketing je - dát vašemu podnikání hlas a vyjimečnost oproti velké záplavě konkurence, která dnes na internetu je.

Internetový marketing má jednu neobvyklou přednost a tou je, že na své stránky můžete přitáhnout přesně ty lidi, kteří hledají vaši službu. Nemusíte se tak zaměřit na zdlouhavé oslovování široké masy lidí, ale soustředit se konkrétně na své uživatele, zamyslet se nad tím, co je trápí, jaké mají koníčky, kde se často nacházejí na internetu. A budete mít z části vyhráno.

Internetový marketing dá vašim stránkám srdce. Je schované za několika tajemnými slovy - SEO, onpage/offpage, průzkumy, analýzami a testy. Vše pro vás zrealizujeme.

A s čím může naše studio pomoci? Nástrojů pro zlepšení návštěvnosti a vyhledatelnosti je mnoho. Na začátku si s vámi dáme osobní schůzku, kde probereme detailně, jaké máte cíle, klienty, produkty a služby. Také jaký je způsob firemní komunikace navenek, způsob jakým budeme vyhodnocovovat jakoukoliv kampaň. Více o plánování a strategii si můžete přečíst v sekci Strategie. Vybereme nejefektivnější nástroje, které budou nejvíce odpovídat vašim požadavkům.

Jeden z nejvíce dlouhodobě používaných nástrojů obchodního marketingu je kouzelná zkratka SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Na tuto oblast je nejlepší se zaměřit ještě před vlastní tvorbou webových stránek. Základem je důsledná analýza klíčových slov, která napoví vyhledávací dotazy uživatelů a jejich chování. Pokud jste tomu nevěnovali takovou pozornost, nepanikařte. SEO není jen o klíčových slovech, ale i o uživatelské přívětivosti webu, propagaci, sociálních ohlasech a mnohem více. V případě, že již webové stránky vlastníte a nejste si jisti, zda stránky splňují potřebné, vypracujeme analýzu webových stránek a navrhneme vylepšení, které následně můžeme zrealizovat. Naše studio Vám pomůže s přípravou obsahu webových stránek, propagací webu na sociálních sítích, přípravou reklamní kampaně, e-mailngem atd.