Specialista na WEB
od 1999

agionet pes v kruhu
Já jsem již vidět na internetu. Chcete taky?

Online marketing, SEO

Internetový marketing a SEO fouknou vašemu projektu vítr do plachet. S námi zjistíte, jak na to.

Online marketing vám pomůže ovládnout konkurenční prostředí

Online marketing bývá také nazýván internetový, digitální nebo webový marketing. Propagace a reklama na internetu, to je podstata online marketingu. Jde především o to, jak prosadit konkrétní projekt na internetu, aby se neztratil v záplavě konkurence. Správně zvolená marketingová strategie dokáže oslovit potenciální zákazníky, zaujmout je a přesvědčit, aby navštívili web a vykonali požadovanou akci (objednávka, kontaktování, vyplnění formuláře…).

Internetový marketing

pohání webové stránky kupředu.

Stejně jako se bez paliva nerozjede auto,
bez online marketingu se pravděpodobně nerozjede váš online business  

Než se pustíme do marketingové strategie, potřebujeme si ujasnit, jaký je náš cíl a určit cílovou skupinu. Teprve pak můžeme sestavit marketingový plán s konkrétním postupem.

Jaký je váš cíl?

 • získání nových a udržení stálých klientů
 • zvyšování povědomí o značce
 • vyšší návštěvnost webu
 • zlepšení konverzního poměru
 • zvýšení doby strávené na stránce a počtu shlédnutých stránek

Koho chcete oslovit?

 • zaujmout lidi, kteří dosud o váš sortiment zájem neměli
 • přesvědčit ty, co se rozhodují mezi konkurenčními produkty
 • hýčkat si stálé zákazníky, aby u vás zůstali

Hlavní nástroje a kanály používané v online marketingu

 • webové stránky
 • sociální sítě
 • PPC kampaně
 • e-mail marketing
 • SEO

Každý webový projekt k úspěchu a zviditelnění potřebuje:

Online strategie

Marketingový poradce vám pomůže sestavit ideální online strategii. Poradí, jakým způsobem projekt propagovat, zda využít potenciál sociálních sítí nebo PPC reklamu a pomůže nasměrovat marketing tak, abyste dosáhli vytouženého cíle.

Pokud jste se pro oblast SEO zapálili a chcete se v ní zdokonalit, přihlašte se na náš SEO KURZ pro editory obsahu webu. Pokud však chcete svěřit tuto práci nám - kontaktujte našeho SEO konzultanta.

Podrobnosti o internetovém marketingu jsme rozepsali v těchto článcích:

Agionet seo infografikaSEO - optimalizace pro vyhledávače

Je důležité zjistit, jaká slova a výrazy, lidé na internetu často vyhledávají a pak je použít na správných místech webu. Technické SEO se postará o to, aby vyhledávače lidem zobrazily odkaz na web. SEO konzultant poradí, jak zvýšit návštěvnost webu a jak vylepšit SEO, aby lidé snadno našli váš projekt na internetu.

Podrobnosti o SEO jsme rozepsali v těchto článcích:

Webové stránky mají za úkol přesvědčit návštěvníka, že našel přesně to, co hledal. Kvalitní obsah, přehledná struktura a „vyladěné“ texty dávají webu velkou šanci uspět. Copywriting se přímo zaměřuje na psaní textů za účelem prodeje. Vyplatí se do něj investovat. Copywriter ve svých textech používá výrazy s ohledem na cílovou skupinu a analýzu klíčových slov. Texty musí působit zajímavě, čtivě, přesvědčivě a obsahovat všechny důležité informace. Webdesign je také důležitý, dejte si na něm záležet a poraďte se s profesionály. Pomůžeme vám také v oblasti propagace na sociálních sítích, s tvorbou PPC kampaní, e-mailingem a vyladíme SEO.

Chcete být lepší než konkurence, ale nevíte, kde začít?

Kontaktujte nás. Vypracujeme vám odbornou analýzu webu, která odhalí všechny nedostatky. Výsledky analýzy webu nám prozradí, kterou cestou se vydat a co vylepšit. Pak se podíváme na to, jaká marketingová strategie bude pro váš projekt ideální. Pomůžeme s přípravou kvalitního obsahu webu, který je přizpůsobený klíčovým slovům. Pracujeme s optimalizací pro vyhledávače (SEO), PPC kampaněmi a mimo jiné vám pomůžeme i se světem sociálních sítí.

Jak rychle se dá pomoci nově vzniklým webovým stránkám prozrazuje naše Případová studie SEO pomoci (v PDF) webu www.osobnitrenerkaplzen.cz.

Pozor: Agionet se věnuje technickým záležitostem Internetového marketingu a může vám v mnohém pomoci v oblasti SEO, sociálních sítí apod. ALE pokud hledáte nápad na reklamu, či studii jak lidi přesvědčit k nákupu Vašich služeb/zboží, tak s tím budete muset nejdříve oslovit nějakou reklamní agenturu a až pak přijít za námi s nápadem a reklamní strategií. My zařídíme technické řešení a tzv. SEM = Search Engine Marketing

V případě, že již webové stránky vlastníte a nejste si jisti, zda stránky splňují potřebné, vypracujeme audit či analýzu webových stránek a navrhneme vylepšení, které následně můžeme zrealizovat. Naše studio vám pomůže s přípravou obsahu webových stránek, propagací webu na sociálních sítích, s technickou přípravou reklamní kampaně, e-mailingem atd.

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit „rychlá tlačítka“:
Pokud jste zvídavější, pokračujte dále...