Specialista na WEB
od 1999

Online podnikání

Online podnikani

Rádi vám poradíme a pomůžeme s tím, jak právě vaše podnikání/projekt vytvořit a provozovat v online prostředí internetu. Můžeme zajistit všechny fáze jeho vývoje od úvodní strategické a zadávací studie přes programování, design, SEO a propagaci, zprovoznění a následnou správu, zvyšování návštěvnosti, hlídání statistik, inovace, ...
Více v článku: Jste připraveni na online budoucnost?

Oblasti online podnikání

Co kromě ESHOPů (e-commerce) je ještě online podnikání? ... Pochopitelně to mohou být jakékoli webové stránky, které nabízejí služby a produkty k prodeji, ale my jsme tuto sekci navíc ještě naplnili články s informacemi o specializovaných webových aplikacíchmarketingových nástrojích napomáhající podnikání, jako jsou vouchery, systémy pro online placené konzultace, kancelářské online nástroje, systémy pro rezervace nebo online lekce, webináře či video konference. Dále jsou to ERPCRM systémy apod. Vašemu podnikání mohou také velice pomoci levnější webové online (cloud) služby či sociální sítě, a proto jim také věnujeme pozornost v níže uvedených článcích.

Programujeme speciální web online systémy pro podnikání

Na míru programujeme systémy řízení, organizování a plánování, logistiky, které zadavatelům usnadňují každodenní agendu, komunikaci se zákazníkem i uvnitř firmy (ukázky námi naprogramovaných online systémů). Pomáháme firmám s organizováním každodoní práce zaměstnanců, výjezdy techniků na servis, stavební přípravy, plánováním zakázak či menežování inventáře a reklamních předmětů na různé marketingové akce, ... Níže uvádíme přehled některých námi naprogramovaných webových systému, které můžeme velice rychle pro vás implementovat = zprovoznit jen přenastavením několika parametrů + případně přidáním nějakých funkcionalit Vám na míru. Tím, že se využije práce z realizované zakázky, budete mít aplikaci výrazně levnější..

Do této sekce online podnikání patří i další projekty, které uvádíme jinde na našem webu a tvoříme je již velice dlouhou dobu, např.:

Máme též spoustu nápadů na online podnikání, které nestíháme sami realizovat a tak nápady dáváme zdarma k dispozici v sekci: Podnikatelské nápady zdarma

Články níže se zaměřují na různé oblasti online podnikání...

Implementujeme též již existující

webové systémy, nejčastěji z naší dílny.

 
Nasazením existujícího systému vám uspoříme náklady.
 
 
 • Informační portál
  Informační portály pro zpravodajství, e-zin
  Základem informačních portálů je u nás Joomla a pro ni doprogramované komponenty a doplňky. Ukázky jsou v referencích.
 • INTRANET portály a správa dokumentů
  INTRANET a správa dokumentů
  Intranet může mít podobné funkčnosti jako veřejná stránka, ale je nutná registrace. Pro Tesco jsme nasazovali Document management system, pro ZČU univerzitní informační portál atd.
 • Rental Inventory - správa půjčovny
  Rental inventory system – správa půjčovny
  Webových aplikací pro správu půjčovny a revizí či plánování využití inventáře jsme naprogramovali již několik a je možné je po drobných úpravách snadno využít i pro vás.