Specialista na WEB
od 1999

Design a prezentace - AGIONET s.r.o.

Grafický design, web, prezentace

Design u nás bývá součástí skoro všech zakázek, protože si uvědomujeme, jak je důležité předkládat lidem informace přehledně a působivě. V této sekci se zaměříme na tyto hlavní oblasti a co zahrnují:

 

Grafický design

  • logo, písmo, styl
  • DTP, tiskové materiály
  • corporate design vše zastřešující

Webdesign

  • důkladná analýza, strategie
  • wireframe, design, responzivita
  • UX, skvělé technické zpracování

Prezentace

  • multimediální zpracování
  • dotykové systémy a kiosky
  • film, video, animace, 3D, …

Na jiném místě se věnujeme strategickému designu nebo Designu databází a objektů předcházejícímu programování.

Originální grafický design

vás spolehlivě odlišuje od konkurence
a dlouhodobě působí na lidi, kteří si vás díky tomu zapamatují  
 

Grafický design je to, co utváří první dojem…

… a rozhoduje, zda pozorovatel bude pokračovat ve čtení, nebo půjde někam jinam.

Tiskové materiály, webové stránky i další typy prezentací jsou vaší vizitkou. Měly by proto na první pohled zaujmout a jednoznačně vás odlišit od konkurence. Díky správnému rozložení grafických prvků, pečlivému výběru barev i typu písma, se prezentace stává přívětivější, snadno zapamatovatelná a dlouhodobě účinná. Lidé si toho dnes již hodně všímají. Tvorbu grafických návrhů se proto vyplatí svěřit do rukou profesionálů.

Naše grafické práce využívají např.: Univerzita Karlova, DJKTRadovánek, Škoda MT, DinoPark, … více: reference webdesign či DTP.

Corporate design je dobré zaznamenat v grafickém manuálu

Pokud vaše firma ještě nemá stanovený pevný jednotný vizuální styl (též nazývaný corporate design), nevadí. Na základě analýzy a pochopení potřeb cílové skupiny vám ho zpracujeme včetně návrhu loga, vizitek, dalších tiskovin, předloh a hlavně grafických principů a pravidel do grafického manuálu. Často jsme též klienty vyzváni, abychom jim provedli redesign současného webu a výrazně ho modernizovali. Toto je možné provést společně s nastavováním pravidel corporate design.

Agionet zajišťuje kompletní grafický a prezentační servis pro firmy

a vývoj aplikací na míru

Web musí být přehledný, intuitivní a technicky zdařilý

V oblasti webu a multimediálních prezentacích je dále důležité vytvořit správné UX (uživatelskou přívětivost), hravost, animaci, interakci, a to již opravdu vyžaduje zkušenosti a dávku talentu. Praktická stránka je samozřejmě také důležitá. Rychlost načítání má vliv na pozici ve vyhledávání. Toto již blízce souvisí s internet marketingem, SEO, copywritingem, ale o tom na jiném místě tohoto webu. 

Dynamické pohyblivé prezentace mohou být také součástí webu

Video, animace, interaktivní multimediální prezentace a dotykové systémy jsou dalšími možnostmi, jak sdělit vašemu klientovi něco o produktu, službách, procesech i něco o vás. Této oblasti se věnujeme též dlouhou dobu a hodně nás baví. Velice žádané jsou nyní i tzv. "Explainer Video" pro názorné zobrazení a představení vašeho produktu či služby. A protože se věnujeme jak animaci, tak filmové tvorbě a následnému post produkčnímu zpracování, tak tvorba Explainer Videí je pro nás hračka :-)

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit „rychlá tlačítka“:
Pokud jste zvídavější, pokračujte dále...