Olympiaplzen.cz - webové stránky nákupního centra

Webové stránky nákupního centra Olympia jsme převzali pod svou technickou správu v létě roku 2015 a v rámci redesignu jsme je převedli do redakčního systému CMS Joomla. Grafika a design zde vychází z firemního manuálu, který poskytl vlastník centra a pomocí kterého se drží jednotná pravidla pro weby všech nákupních center společnosti Cushman & Wakefield.

Na stránkách získá návštěvník přehled o všech obchodech, které je možné v Olympii najít, včetně jejich sortimentu a prodejní doby. Nechybí ani přehledná mapka se zobrazením názvů jednotlivých obchodů na půdorysu budovy.

Elegantní a vzdušný design stránek se stále mění, obsah je pak pravidelně aktualizován, titulní strana a průvodní slideshow přináší stále aktuální informace o chystaných či probíhajících akcích. Na stránkách si může návštěvník také přihlásit odběr newsletteru, aby díky své e-mailové schránce nepřišel o žádnou z novinek.

A jedna zajímavost na konec: věděli jste, že v nákupním centru Olympia je umístěn defibrilátor, který je zde k dispozici pro případ náhlé zdravotní příhody? 

V současné době web Olympiaplzen.cz hostujeme a provádíme správu a aktualizace systému.  

www.olympiaplzen.cz/

Realizované práce pro naše klienty (reference) jsme rozdělili do následujících kategorií: