Porotci hodnotící weby

Díky dlouholetým zkušenostem býváme součástí porot pro hodnocení webů či výběru vhodného dodavatele.

Už přes 20 let se zabýváme tvorbou webových stránek, programovánímvývojem originálních aplikací. Nasbíraných zkušeností máme víc než dost a díky tomu se nám občas stane, že jsme pozváni do poroty různých soutěží, abychom odborně hodnotili zúčastněné weby.

Byli jsme součástí poroty pro Czech Industry Challenge

V roce 2019 a následně 2020 jsme byli vybráni do poroty pro Czech Industry Challenge. Úkolem bylo posuzovat firemních webových stránek z pohledu uchazeče o zaměstnání. Hodnotil se především vizuál, orientace na stránkách, obsah webu a také způsob a uspořádání nabídky v kategorii „Kariéra“. Přihlášené firmy pak dostaly od odborných porotců doporučení, jak web vylepšit z hlediska marketingu i aktuálních trendů tak, aby se stal ideálním komunikačním nástrojem s uchazeči o práci.

Před několika lety jsme byli také vybráni mezi dalších sedm porotců a měli jsme možnost zúčastnit se výběru vhodného webdesignu pro krajský web města Plzně.

V minulosti už se nám ozvali i někteří soudní znalci a nechali si od nás posoudit některé problematické weby.

Rádi se podělíme o své názory a sdílíme své zkušenosti s ostatními. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Bez obav nás kontaktujte a stavte se u nás na kávu. Probereme všechno, co vás zajímá.

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit "rychlá tlačítka":
Pokud jste zvídavější, tak pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu
Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru
Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody, SEO, bezpečnost ... Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte formulář a odešlete.

captcha