Posuňte dolů

scroll down

Západočeská univerzita v Plzni (ZCU)
vývoj, poradenství, SEO

Na tomto projektu jsme se zúčastnili jako vývojáři, techničtí poradci a SEO konzultanti. Dodávali jsme rozpracované náhledy jednotlivých stránek a javascriptových funkcí. Web vznikl na základě studie od společnosti Deloitte.

Číst více

DJKT.eu
tvorba webových stránek plzeňských divadel

V roce 2015 představila společnost Divadlo J. K. Tyla (DJKT) v Plzni nové logo a především jednotný vizuální styl. Nový vizuální styl měl především přiblížit veřejnosti, že společnost DJKT provozuje tři scény a působí zde čtyři soubory.

Číst více

Dotykové systémy
multimediální realizace v Nečtinech

Jedná se o ambiciózní projekt, který spojuje moderní technologie s fyzickými exponáty, tak aby člověk měl z návštěvy ucelený dojem a co nejlepší zážitek.

Číst více

Škoda Machine Tool
webdesign, marketing, poradenství, SEO

Nový web vznikl díky úzké spolupráci s marketingovým a obchodním týmem a tak splňuje požadavky na kvalitní prezentační web tak významné společnosti. Při tvorbě webu jsme kladli důraz na přehlednost a silný vizuální dojem.

Číst více

Veletrh pracovních příležitostí
velkoplošná reklama, web, tiskoviny

Každý rok pravidelně připravujeme pro Veletrh pracovních příležitostí ZČU grafickou podobu velkoplošné reklamy, web bannerů, letáků, poutačů a také animaci na LCD panel. Reklama je vidět po celé Plzni.

Číst více

Programování marketingových aplikací
ČD, Rodenstock, Abstract

Naše práce nekončí jen u vytváření internetových prezentací, ale vytváříme i aplikace sloužící ke komunikaci mezi společností a jejími klienty.

Číst více

Programování zdravotnických aplikací
Lékařská fakulta, MESS

Tvorba výukových multimediálních prezentací pro Lékařskou fakultou a vytvoření formulářové aplikace MESS.

Číst více

Dinopark
tvorba webových stránek

Prostředí druhohor, pohyblivé i statické modely dinosaurů - to vše můžete zažít v zábavných parcích již ve 4 státech. DinoPark je dokonalé propojení naučné stezky spolu s nejnovějšími technologiemi a herními prvky.

Číst více

Turistů ráj a Zpč. baroko
weby podporující turismus v Plzeňském kraji

Ve spolupráci s Plzeňským krajem - oddělení cestovního ruchu jsme připravili analýzy pro vytvoření webových stránek a následně jsme byli i vybráni k jejich realizaci.

Číst více