Studijní a vědecká knihovna plzeňského kraje - Orientační dotykový systém

Nový orientační dotykový systém pro nově otevřené 2.patro vědecké knihovny jsme vytvořili na míru, dle vzniklých požadavků. Tento systém je založen na zmapování prostoru knihovny, na jehož základě byl vytvořen elektronický rozcestník, ovládaný pouze prsty přes dotykový panel, umístěný na strategickém místě v rámci knihovny proti vstupu.

Tento elektronický dotykový panel obsahuje přehlednou interaktivní mapku dané knihovny spolu s rozcestníkem jednoduše ovládaným pouhým dotykem návštěvníkovy ruky.

V podání firmy Agionet máme tedy k dispozici přehledný, snadno ovladatelný systém, který vás na základě pouhého stisku na dotykovém panelu přesně naviguje, pomocí přehledné interaktivní mapky, na vámi vytouženou sekci naší knihovny.

O tom, jak takový orientační systém knihovny 21. století může vypadat, jak jednoduše a intuitivně se ovládá, jak je přehledný a přesný, je možné se přesvědčit v ukázkové verzi elektronického rozcestníku, který Agionet vytvořil pro potřeby Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, na adrese www.dotykovy-system.cz/reference/vedecka-knihovna-plzen, nebo přímo osobní návštěvou v naší knihovně.

Média

Dotykovy orientační systém - videoukázka 1

Realizované práce pro naše klienty (reference) jsme rozdělili do následujících kategorií: