Template – grafické šablony – Joomla design

Jak jednoznačně identifikovat webovou prezentací? Odpovědí je originální template, tj. grafická podoba internetové stránky. Grafická šablona bude vycházet přesně z vašeho oboru, odlišíte se od konkurence a lépe vzhled svého webu propojíte s designem vaší značky. Podpoříte tak sílu firemní identity. Zaujměte na první pohled přehledným webem s originální grafickou Joomla šablonou, kterou pro vás vytvoříme na míru.

Agionet – tvorba šablon Joomla

  • Originální grafické šablony: Navrhneme vám neotřelou grafickou podobu webu (originální template) na míru. Naši grafici mají mnoholeté zkušenosti. Poradí vám, i když nebudete vědět, jak pojmout tvorbu web stránky.
  • Animované HTML5+CSS3 prvky: Chcete mít v grafické šabloně flash prvky (animované pohyblivé prvky), video, zvuk atd.? Zařadíme je do ní.
  • Joomla design: Vytváříme grafické šablony hlavně pro Joomlu, kterou máme v malíčku i po programovací a strukturální stránce.

Seznamte se s našimi grafickými šablonami v referencích. Pro více informací se podívejte na podstránky Tvorba webových stránekJoomla redakční systém.

Máte ještě nějaké otázky či nejasnosti? Rádi vám je zodpovíme. Oslovte nás.

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit "rychlá tlačítka":
Pokud jste zvídavější, tak pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu