Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte od své agentury něco víc? Pak jste na správném místě. Naší prioritou je spokojený klient, se kterým budujeme dlouhodobý vztah a rád se na nás znovu obrací s požadavky na vyřešení jeho prezentací nebo aplikací. 

Zajišťujeme našim klientům všechny služby v oblasti prezentace, programování, webu a internetu, včetně strategické rozvahy a plánování, propagace/reklamy, dlouhodobé správy, vyhodnocování statistik a vytváření reportů. Přinášíme klientům i naše podněty ke zlepšování vlastního projektu / kampaně / propagace.

V ostatních částech webu vás informujeme, jaké rozmanité služby nabízíme, a tak již patrně máte přehled. Pokud ne, tak vám předkládáme naši zjednodušenou infografiku s naznačením, jaké služby poskytujeme přímo z naší kanceláře a jaké od našich externích spolupracovníků. (kllikněte na obrázek pro zvětšení).

A co přesně FULL SERVIS obsahuje?

Nejprve s vámi analyzujeme váš nápad, vybereme konkrétní řešení a pomůžeme vám i s jeho dalším životem. Kromě důkladné analýzy a programátorského řešení vám navrhneme i moderní design, který posune váš nápad na profesionální úroveň. Tím ale naše práce nekončí. Každý klient od nás dostává kompletní dílo, které po zaplacení vlastní (včetně veškerých licencí). Rádi mu následně pomáháme s dalším vývojem a poskytujeme služby, jako je například: hostování na naši serverech, pravidelné aktualizace, zabezpečení proti útokům z venčí. Můžeme také pomoci s marketingovým vývojem, posuneme tak váš projekt k lidem, aby vám přinesl očekávaný výsledek. Jsme schopni zajisti online reklamu, správu sociálních síti, tvorbu jejich obsahu nebo PPC kampaně atd.

V oblasti internetového marketingu zajistíme pravidelně spravování a vyhodnocování statistik návštěvnosti webu, působení a dopadu kampaní. Předložíme vám přehledně zpracované reporty. Navrhneme kroky k vylepšení vlastního projektu / kampaně / propagace.

Mimo „typické" obory webdesignu vám ale můžeme přinést i něco navíc. Potřebujete kvalitní promo fotografie nebo video? Nebo chcete váš projekt pozvedneme na vyšší úroveň 3D modelováním či animace? Chcete nový design i v tištěné podobě? Všechny služby jsme pro vás schopni zajistit a pečlivě dohlížet na jejich kvalitu.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Ukázka práce z oblasti Full Servis

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha