Web, který vydělává

Vlastní web má téměř každá firma, pravděpodobně i vaše, ale upřímně: Vydělává? V dnešní době nestačí jen někomu zadat výrobu co nejlevnějšího webu. Ušetříte za něj, ale svůj účel nesplní. Lidé ho v záplavě jiných internetových prezentací ani nenajdou. Webové stránky vypovídají mnohé o Vašem podnikání. Nezůstávejte proto napůl cesty a nespokojte se s tím, že máte někde na internetu svou prezentaci či aplikaci. Svěřte nám svůj projekt a získejte profesionální web, který krom toho, že bude existovat, bude plnit svůj účel - vydělávat.

Jak je na tom vaše webová prezentace? Možná vás zklamala a vy máte pocit, že se důležitost webů přeceňuje. Není to tak. Důležité je však přistupovat k tvorbě webu profesionálně. Webové stránky dají vašemu podnikání nový rozměr, ale jen v případě, že do nich investujete. Nespokojte se s polovičatým řešením a nechte si vytvořit web, který vydělává. Je dobré začít analýzou, zadávací studií, marketingovým průzkumem a návrhem obsahové strategie.

Máme mnoho potřebných nástrojů, znalostí a zkušeností. Zabýváme se širokou oblastí internetového marketinguSEO praktikami, designemstrategickým obsahem, propagační podporou pro Váš web, zakládáme PPC kampaně.

Agionet a tvorba webů, které vydělávají

  • Funkční webové stránky: Vlastníte web s mnohými omezeními bránícími jeho plného využití? S námi se vám to nestane. Vytváříme dobře a účelně fungující weby s fotogaleriemi, aktualitami, kontaktními a rezervačními formuláři, eshopy, částmi přístupnými pouze pro registrované a dalšími prvky, které budou přínosem pro vás i uživatele.
  • Specializované weby: Máme zkušenosti s tvorbou rozmanitých webů - eshopů, motivačních webů pro distributory, realitních webů, ale i restauračních, divadelních atd.
  • Weby s výzvou: Upoutat webem není jednoduché. Stačí jedno kliknutí a uživatel je pryč a už se k vám nemusí nikdy vrátit. Naším cílem jsou weby, které připoutají návštěvníka svým obsahem a postupně ho vedou k objednání produktu či služby. 
  • Profesionální SEO: Výzva k akci je důležitá, ale pokud uživatel vaší prezentaci nenajde, svůj význam ztrácí. Jak si zajistit horní pozice ve vyhledávačích? Odpovědí je dobře udělané SEO.

Chcete webovovou prezentaci, která bude vydělávat? Kontaktujte nás.

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit "rychlá tlačítka":
Pokud jste zvídavější, tak pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu