Ukázková cena – tvorba webu a identity

Chtěli bychom Vám ukázat některé již realizované projekty, abyste mohli zjistit přibližnou cenu. Celková cena tvorby webu závisí především na časové náročnosti projektu. Počet hodin se pak vynásobí základní hodinovou sazbou uvedenou v našem Ceníku. Konzultace, u kterých je zapojený jeden či více specialistů jako je programátor a další, může být o něco dražší. Úvodní schůzka pro zadání projektu je vždy zdarma.

Webové stránky dělíme do 4 cenových kategorií:

    • Bronze  30 - 80 tis. Kč – malý web s pěkným designem
    • Silver  80 - 130 tis. Kč – bohatá výbava různých rozšíření a funkčností
    • Gold  130 - 500 tis. Kč – obsahuje navíc speciální programování funkcí, SEO optimalizaci a silnou internet marketingovou podporu
    • Platinum  500 tis. – 2 mil. Kč – nejnáročnější projekty, které vyžadují řešení mnoha individuálních požadavků, vývojprogramování speciálních aplikace

Můžete si sami vypočítat cenu tvorby webového projektu pomocí naší online kalkulačky:

KALKULÁTOR CENY WEB PROJEKTU

Přibližnou cenu Vašeho projektu spolu můžeme probrat, jakmile nás budete kontaktovat. U šálku dobré kávy se společně zamyslíme nad tím, jaké jsou reálné možnosti a jak by se dalo ve Vašem případě postupovat. Každý klient má jinou časovou i finanční představu a specifické požadavky, proto ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět všem jeho přáním. Mnohaleté zkušenosti nám umožňují předem odhadnout, jestli je představa našeho klienta slučitelná s realitou. Pouštíme se pouze do projektů, kterým věříme, že mají smysl.

Kontaktujte nás. Nezávazně probereme všechno, co Vás zajímá.

Zpět na Ceník

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha 

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..