Orientační ceník - tvorba webových stránek

Co ovlivňuje tvorbu ceny projektuČasto hledáte: „tvorba webových stránek ceník“. Rádi bychom vám v následujícím textu naznačili, jaké jsou možnosti a jak se cena webových stránek stanovuje. Na počátku je třeba uvést, že každý web je jiný a originální (a to i v případě, že použijete předpřipravenou webovou šablonu). Není možné dopředu zcela přesně určit cenu tvorby webu bez znalosti přesného zadání vašich požadavků a předběžného návrhu realizace. V tomto článku se pokusíme nastínit alespoň orientačně cenové rozpětí jednotlivých druhů projektů, na kterých jsme dosud pracovali.

Už přes dvacet let se zabýváme webdesignem a tvorba webových stránek je naší hlavní činností. Pomáháme firmám prosadit se v online prostředí (s tím souvisí i SEO a internet marketing). Léty nasbírané praktické znalosti a zkušenosti nám umožňují vytvářet profesionální webové stránkywebové prezentace na vysoké úrovni. Kvalita odvedeného díla, spokojenost našich klientů a hlavně návštěvníků nového webu je u nás na prvním místě. 

Výrazy typu: "Sleva 15%", "Část html kódu ZDARMA", "Výhodný výprodej" a podobně u nás nehledejte. Rádi vám poskytneme konzultaci a budeme Váš projekt podporovat a vylepšovat, aby Vám přinesl co největší užitek. Je možné se s námi dohodnout na snížených sazbách při rozjezdu projektu, ale k typickým globálním marketingovým hláškám "sleva" a "zdarma" se nesnižujeme. 

Hledáte agenturu, která se postará kompletně o celý proces tvorby webu?

Agionet se vám postará kompletně o celý vývoj projektu od vypracování odborné analýzy, zadávací dokumentace, průběžných reportů, komunikace během vývoje až po samotnou realizaci dohodnutých prací, finalizace a spuštění. Nechte to na nás. Zkušený tým už z dlouholeté praxe ví, jak se vyhnout zbytečným komplikacím a problémům, aby nedocházelo ke zbytečnému prodražování. Kvalitní tvorba webových stránek vyžaduje mnoho hodin práce, od odborných analýz až po samotnou tvorbu webu. Vynaložené úsilí a prestižní práci profesionálů je samozřejmě nutné adekvátně odměnit.

Specializujeme se na rozsáhlejší projekty a prestižní klienty,

kteří chtějí kvalitu, stejně jako my.

Pro přesnější výpočet ceny potřebujeme od vás informace o konkrétním projektu. Bez obav nám zavolejte. Můžeme se pobavit o tom, jakou máte obsahovou, časovou i finanční představu. Navrhneme vám přibližnou cenu a pak se můžete rozhodnout, jestli je pro vás naše cena přijatelná nebo jestli by se s ní případně dalo ještě hýbat. Bereme v úvahu finanční možnosti každého našeho klienta. Ke každému přistupujeme individuálně a vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům a přáním, pokud je to v našich silách.

Pro představu vám předkládáme cenové hladiny některých typů webových projektů:

Bronze 40 – 90 tis. Kč Pěkný profesionální malý web s administrací i základním SEO.
Silver 90 – 150 tis. Kč Web bohatší na obsah i funkčnost, s vyšší úrovní SEO služeb.
Gold 150 – 500 tis. Kč Obsahuje navíc obsáhlejší programování speciálních funkcí na míru a často i silnou internet marketingovou podporu.
Platinum 500 tis. – 2 mil. Kč Nejnáročnější rozsáhlé projekty se spoustou individuálních požadavků (vývojprogramování speciálních aplikací).

 

Ukázka některých realizací v cenové kategorii BRONZE:

 

Základem všeho je počet hodin strávených na vývoji projektu. Ty jsou přímo závislé na provedené analyticko strategické studii a jejich závěrech, na kvantitě i kvalitě zpracovávaného materiálu, na rozsahu programování a vytváření další funkčnosti instalací rozšíření apod. Další hodiny mohou být spojené s analýzou, kvalitou a rozsahem dalších služeb (viz sekce Péče o klienta). Chcete si sami vyzkoušet vypočítat cenu vašeho projektu? Pokud již přibližně víte, co budete chtít vytvořit, zkuste si vypočítat cenu realizace pomocí naší online kalkulačky:

KALKULÁTOR CENY WEB PROJEKTU

Ukázky webových stránek, které jsme vytvořili, naleznete v našich vybraných referencích, nebo v širším přehledu vytvořených webů. Možná jste si již udělali představu o ceně, ale pokud ne, tak nás kontaktujte mailem či přes webový formulář a my vám zkusíme udělat orientační rozpočet.

 

Co výrazně ovlivňuje cenu projektu?

Předem si musíme vyjasnit o jakou kvalitu a rozsah webových stránek se bude jednat. Naši grafici a kodéři mají dlouholeté zkušenosti s tvorbou webů, stále se učí nové moderní techniky a zapojují do web stránek i marketingové SEO optimalizační metody. I naše metodika a postup práce se soustřeďuje na to, aby byl web kvalitní po technické i obsahové stránce. Tomu napomáhá i závěrečný výstupní proces kontroly web stránek před předáním. K tvorbě webových stránek přidáváme další nadstandardní služby a záleží velmi často na vás kolik z nich a v jaké míře je využijete.

Jaký rozsah prací od nás budete potřebovat?

 

Odpovědí na následující otázky si můžete udělat představu:

 • Máte dobře zpracované zadání, nebo ho budete chtít vytvořit?
  Zpracujeme vaše požadavky, zjistíme konkurenci, navrhneme řešení a napíšeme zadávací projekt.
 • Potřebujete být vysoko ve vyhledávání na Google a Seznamu?
  Bude potřeba zpracovat analýzy v oblasti SEO a investovat do Internet marketingu. Zároveň velice dobře a detailně zpracujeme SEO onpage.
 • Máte obsah pro web (texty, obrázky, fotky, schémata, video)?
  Můžeme vám vytvořit obsah webu, zakoupit nebo nafotit fotky, natočit a sestříhat video atd.
 • Chcete být originální a mít skvělý design webu včetně dobré orientace návštěvníka (UX)?
  Navrhneme nejprve wireframe a pak společně strukturu menu, homepage, průchod návštěvníka webem atd.
 • Chcete jednoduší web s malým obsahem a malou funkčností?
  Sestavit web v redakčním systému Joomla je snadné a vy dostáváte možnost editace obsahu.
 • Chcete efektní provedení webu s animacemi, moderními technikami apod.?
  Rádi se pouštíme do odvážných realizací a řešíme web do detailu, je to ale náročnější na čas.
 • Máte komplikovaný a velice obsáhlý web?
  Bude nutné vymyslet dobrou strukturu, orientační prvky, naplňování obsahu atd.
 • Potřebujete naprogramovat něco speciálního na míru?
  Často se snažíme použít již naprogramované komponenty a nastavit je dle potřeb webu, ale někdy je nutné programovat dle přesných požadavků a to je pochopitelně dražší.
 • Chcete se aktivně podílet na vývoji projektu a zasahovat do něj?
  Nabízíme možnost agilního vývoje, kde můžete kdykoli ovlivnit směr vývoje, změnit zadání apod. 
 • Potřebujete sledovat návštěvnost webu a vyhodnocovat?
  Nastavíme statistiky, vyhodnocujeme, navrhujeme vylepšení atd.
 • Propagace webu, abyste hned měli návštěvnost?
  Zpracujeme Strategii a zadáváme kampaně, PR články, reklamu atd. = SEO offpage
 • Potřebujete následnou správu webu a častější zásahy od nás?
  Není problém, tyto služby nabízíme, včetně zvýšeného zabezpečení webu, aktualizací atd.
 

Máme též vytvořené Otázky pro zadání webu, které vám můžeme zaslat na vyžádání.

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit „rychlá tlačítka“:
Pokud jste zvídavější, pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu