Orientační ceník - tvorba webových stránek

Často hledáte: tvorba webových stránek ceník. Rádi bychom Vám v následujícím textu naznačili, jaké jsou možnosti a jak se cena webových stránek stanovuje. Každý web je jiný a originální. Není možné dopředu zcela přesně určit cenu tvorby webu bez znalosti přesného zadání Vašich požadavků a předběžného návrhu. V tomto článku se pokusíme nastínit alespoň orientačně cenové rozpětí jednotlivých druhů projektů, na kterých jsme dosud pracovali.

Pro přesnější výpočet ceny potřebujeme od Vás informace o konkrétním projektu. Bez obav nám zavolejte. Můžeme se pobavit o tom, jakou máte obsahovou, časovou i finanční představu. Navrhneme Vám přibližnou cenu a pak se můžete rozhodnout, jestli je pro Vás naše cena přijatelná nebo jestli by se s ní případně dalo ještě hýbat. Bereme v úvahu finanční možnosti každého našeho klienta. Ke každému přistupujeme individuálně a vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům a přáním, pokud je to v našich silách.

Pro představu Vám ukážeme cenovou hladinu některých typů webových projektů:

 • Bronze  30 - 80 tis. Kč pěkný profesionální malý web.
 • Silver  80 - 130 tis. Kč bohatší web na obsah i funkčnost.
 • Gold  130 - 500 tis. Kč obsahuje navíc obsáhlejší programování speciálních funkcí na míru a často i silnou internet marketingovou podporu.
 • Platinum  500 tis. – 2 mil. Kč – nejnáročnější rozsáhlé projekty se spoustou individuálních požadavků (vývojprogramování speciálních aplikací).

Základem všeho je počet hodin strávených na vývoji projektu. Ty jsou přímo závislé na provedené analyticko strategické studii a jejich závěrech, na kvantitě i kvalitě zpracovávaného materiálu, na rozsahu programování a vytváření další funkčnosti instalací rozšíření apod. Další hodiny mohou být spojené s analýzou, kvalitou a rozsahem dalších služeb (viz sekce Péče o klienta).

Chcete si sami vyzkoušet vypočítat cenu Vašeho projektu? Pokud již přibližně víte, co budete chtít vytvořit, zkuste si vypočítat cenu realizace pomocí naší online kalkulačky:

KALKULÁTOR CENY WEB PROJEKTU

Záleží nám na kvalitě odvedené práce - pracujeme intenzivně za bílého dne i po nocích a za to si účtujeme: aktuální hodinovou sazbu uvedenou v Ceníku.

Ukázky webových stránek, které jsme vytvořili, naleznete v našich vybraných referencích, nebo v širším přehledu vytvořených webů.

Možná jste si již udělali představu o ceně, ale pokud ne, tak nás Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či přes webový formulář a my Vám zkusíme udělat orientační rozpočet.

Při hledání webových služeb upřednostňuji:

Co výrazně ovlivňuje cenu projektu?

Předem si musíme vyjasnit o jakou kvalitu a rozsah webových stránek se bude jednat. Naši grafici a kodéři mají dlouholeté zkušenosti s tvorbou webů, stále se učí nové moderní techniky a zapojují do web stránek i marketingové SEO optimalizační metody. I naše metodika a postup práce se soustřeďuje na to, aby byl web kvalitní po technické i obsahové stránce. Tomu napomáhá i závěrečný výstupní proces kontroly web stránek před předáním. K tvorbě webových stránek přidáváme další nadstandardní služby a záleží velmi často na Vás kolik z nich a v jaké míře je využijete.

Jaký rozsah prací od nás budete potřebovat?

Odpovědí na následující otázky si můžete udělat představu:

 • Máte dobře zpracované zadání, nebo ho budete chtít vytvořit?
  Zpracujeme Vaše požadavky, zjistíme konkurenci, navrhneme řešení a napíšeme zadávací projekt.
 • Potřebujete být vysoko ve vyhledávání na Google a Seznamu?
  Bude potřeba zpracovat analýzy v oblasti SEO a investovat do Internet marketingu. Zároveň velice dobře a detailně zpracujeme SEO onpage.
 • Máte obsah pro web (texty, obrázky, fotky, schémata, video)?
  Můžeme Vám vytvořit obsah webu, zakoupit nebo nafotit fotky, natočit a sestříhat video atd.
 • Chcete být originální a mít skvělý design webu včetně dobré orientace návštěvníka (UX)?
  Navrhneme nejprve wireframe a pak společně strukturu menu, homepage, průchod návštěvníka webem atd.
 • Chcete jednoduší web s malým obsahem a malou funkčností?
  Sestavit web v redakčním systému Joomla je snadné a Vy dostáváte možnost editace obsahu.
 • Chcete efektní provedení webu s animacemi, moderními technikami apod.?
  Rádi se pouštíme do odvážných realizací a řešíme web do detailu, je to ale náročnější na čas.
 • Máte komplikovaný a velice obsáhlý web?
  Bude nutné vymyslet dobrou strukturu, orientační prvky, naplňování obsahu atd.
 • Potřebujete naprogramovat něco speciálního na míru?
  Často se snažíme použít již naprogramované komponenty a nastavit je dle potřeb webu, ale někdy je nutné programovat dle přesných požadavků a to je pochopitelně dražší.
 • Chcete se aktivně podílet na vývoji projektu a zasahovat do něj?
  Nabízíme možnost agilního vývoje, kde můžete kdykoli ovlivnit směr vývoje, změnit zadání apod. 
 • Potřebujete sledovat návštěvnost webu a vyhodnocovat?
  Nastavíme statistiky, vyhodnocujeme, navrhujeme vylepšení atd.
 • Propagace webu, abyste hned měli návštěvnost?
  Zpracujeme Strategii a zadáváme kampaně, PR články, reklamu atd. = SEO offpage
 • Potřebujete následnou správu webu a častější zásahy od nás?
  Není problém, tyto služby nabízíme, včetně zvýšeného zabezpečení webu, aktualizací atd.

Máme též vytvořené Otázky pro zadání webu, které Vám můžeme Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Co ovlivňuje tvorbu ceny projektu

Zpět na Ceník

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha 

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..