SEO optimalizace cena - ceník

Poskytujeme služby v oblasti internetového marketingu, orientujeme se na optimalizaci pro vyhledávače (SEO – Search Engine Optimization), tvorbu www stránek přesně na míru s důrazem na lepší přístupnost pro návštěvníky a to především lepším umístěním ve vyhledávání. Ceny služeb v oblasti SEO mohou být velice rozdílné podle toho kolik práce pro vás odvedeme a kolik služeb budete vyžadovat. SEO oblast je velice pestrá a je mnoho způsobů jak ovlivnit umístění vašeho webu ve vyhledávání. V následujícím ceníku je jen několik možností, ale na zavolání vám můžeme udělat nabídku na míru. Tedy většinou je dopředu ještě dobré udělat analýzu současného stavu a stanovit si cíle, čeho chcete dosáhnout. 

SEO optimalizace ceník

Na to navazuje úprava web stránek:

  • základní úprava stránek (hlavičky, klíčová slova, nadpisy, vytvoření sitemap): 5 000 Kč
  • propracovanější úpravy = úpravy textů, specializace článků na konkrétní klíčová slova, ...: dle rozsahu

Dále můžeme pokračovat tvorbou zpětných odkazů, ale zde je již opravdu nutné udělat studii, která vyhodnotí, co a kam umístit a za kolik peněz. 

Nabízíme též vytvoření reklamních kampaní PPC na Seznamu, Google: dle ceníku těchto společností a požadované služby.

  • příprava jedné kampaně na jednom serveru zabere cca 5h (cca 3000 Kč) i s následující korekturou v prvních 14 dnech rozběhnutí akce
  • je též možné nastavit remarketing a podobné služby

Prvním krokem by však mělo být zodpovězení otázky: „Čeho chceme vlastně dosáhnout?“

Abychom byli v Seznamu nebo Google dobře hodnoceni? –> To je málo a vlastně Vám to nemusí vůbec nic přinést – lepší je, abyste měli větší návštěvnost – a ještě lepší, aby na Vaše stránky přicházela především Vaše cílová skupina –> proto by se na počátku měla vytipovat slovíčka, která zadává Vaše cílová skupina, když hledá Vaše služby ––– a to je náš společný úkol, na nějž my pak navážeme další činnosti.

Pokračujte na článek SEO, SEF optimalizace (v sekci Strategie).

Zpět na Ceník

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..