SEO optimalizace cena - ceník

Poskytujeme služby v oblasti internetového marketingu, orientujeme se na optimalizaci pro vyhledávače (SEO – Search Engine Optimization), tvorbu www stránek přesně na míru s důrazem na lepší přístupnost pro návštěvníky a to především lepším umístěním ve vyhledávání. Ceny služeb v oblasti SEO mohou být velice rozdílné podle toho kolik práce pro vás odvedeme a kolik služeb budete vyžadovat. SEO oblast je velice pestrá a je mnoho způsobů jak ovlivnit umístění vašeho webu ve vyhledávání. V následujícím ceníku je jen několik možností, ale na zavolání vám můžeme udělat nabídku na míru. Tedy většinou je dopředu ještě dobré udělat analýzu současného stavu a stanovit si cíle, čeho chcete dosáhnout. 

SEO optimalizace ceník

Na to navazuje úprava web stránek:

  • základní úprava stránek (hlavičky, klíčová slova, nadpisy, vytvoření sitemap): 5 000 Kč
  • propracovanější úpravy = úpravy textů, specializace článků na konkrétní klíčová slova, ...: dle rozsahu

Dále můžeme pokračovat tvorbou zpětných odkazů, ale zde je již opravdu nutné udělat studii, která vyhodnotí, co a kam umístit a za kolik peněz. 

Nabízíme též vytvoření reklamních kampaní PPC na Seznamu, Google: dle ceníku těchto společností a požadované služby.

  • příprava jedné kampaně na jednom serveru zabere cca 5h (cca 3000 Kč) i s následující korekturou v prvních 14 dnech rozběhnutí akce
  • je též možné nastavit remarketing a podobné služby

Prvním krokem by však mělo být zodpovězení otázky: „Čeho chceme vlastně dosáhnout?“

Abychom byli v Seznamu nebo Google dobře hodnoceni? –> To je málo a vlastně Vám to nemusí vůbec nic přinést – lepší je, abyste měli větší návštěvnost – a ještě lepší, aby na Vaše stránky přicházela především Vaše cílová skupina –> proto by se na počátku měla vytipovat slovíčka, která zadává Vaše cílová skupina, když hledá Vaše služby ––– a to je náš společný úkol, na nějž my pak navážeme další činnosti.

Pokračujte na článek SEO, SEF optimalizace (v sekci Strategie).

Zpět na Ceník

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..