Ceník webhostingu

Vaši prezentaci umístíme na kvalitní server připojený na českou páteřní sít, aby byla zajištěna rychlá komunikace odkudkoli z ČR, ale i ze světa. Služba obsahuje zřízení mailových schránek, www služby, FTP připojení, PHP + MySQL, Cron, CGI, zálohování až 30 dní zpět, ... + případně i možnost vlastní administrace těchto služeb. Nabízíme pouze PLNÝ webhosting se vším. Neděláme slabší varianty.  Již nabízíme pouze rychlý SSD server. Cena se řídí dle obsazenosti diskového prostoru Vašich dat na serveru.

Ceník webhostingu jedné domény:

obsazenost do měsíčně 
SSD rychlý server
1GB 150 Kč
další +1GB +50 Kč
obsazenost je součet web souborů a mailů dohromady  
  • Pokud potřebujete na jeden webový obsah nasměrovat více domén (alias), tak bude za další doménu účtováno jen 20,-/měs.
    Subdoména 3.řádu můžeme domluvit individuálně dle jejího použití.
  • Pokud máte opravdu speciální velmi navštěvovaný web, tak je možné se domluvit na vytvoření dedikovaného server hostingu s cenou mezi 500,- až 1000,- měsíčně.
  • V ceně služby patřící k webhostingu je pouze zavedení webhostingu a max. 3 mailů, FTP účtu, DB účtu. Další služby jsou k dispozici již v hodinové sazbě Agionetu.
  • V případě, že svůj web provozujete na redakčním systému, výrazně doporučujeme zajistit jeho pravidelnou aktualizaci a zvýšené zabezpečení. My tuto službu nabízíme pro CMS Joomla: Aktualizační správa Joomly a zabezpečení
Zpět na Ceník

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..

Naše reference jsme rozdělili do následujících kategorií. Prohlédněte si tu oblast, která Vás zajímá:

Tvorba webů Vývoj (programování)  Multimediální prezentace Film a video DTP a Design Výběrové

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha