Copywriting

SEO Copywriting je neoddělitelnou součástí obsahového marketingu (content marketing). Cílem je kvalitním obsahem oslovit a přitáhnout zákazníky. Prostředkem je napsat poutavý text jak pro návštěvníka webu, tak strukturovaný a naplněný klíčovými slovy pro vyhledávací roboty. Pojem copywriting vychází z anglického slova copy, kterým je označován jakýkoliv reklamní text. V dnešní době tak copywriting nezahrnuje pouze psaní reklamních textů nebo tiskových zpráv, ale zahrnuje veškeré marketingové texty včetně příspěvků na sociální sítě nebo popisky produktů a kategorií.

Jak pracujeme my?

Před začátkem prací se musí copywriter seznámit:

  • s Vaší cílovou skupinou, jakým jazykem a jakým stylem jazyka mluví
  • co je Vaše služba nebo produkt
  • co je cíl Vašeho textu - přilákání nových zákazníků, propagace konkrétního produktu, zaujmou a pobavit
  • Jaké formy a styly publikování budete pro texty používat
  • doporučujeme též udělat důkladnou analýzu klíčových slov a jejich synonym

Proč my?

Při práci zohledňujeme 2 důležité oblasti - SEO a uživatelskou přívětivost. Texty připravujeme na míru Vašemu způsobu komunikace a zároveň vycházíme z analýz a zásad pro optimalizaci pro vyhledávače, tak aby bylo snadno vyhledatelné. Ale nezapomeňte - Vaše články musí především lidé číst rádi ;) Více o SEO Copywriting na našich stránkách v sekci Internetový Marketing.

Orientační cena za normostranu: 500 Kč

Často se píší bloky textu pro pestrou úvodní webovou stránku a vymýšlí se i slogany/claimy - toto nelze počítat na normostrany, protože se do toho přidává ještě reklamní kreativita, testování na lidech apod.

Zpět na Ceník

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha 

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..