Co je SEO?

Zkratka SEO znamená: Search Engine Optimization – optimalizace internetových stránek pro internetové vyhledávače. Wikipedie píše: SEO je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Poslední věta je nejdůležitější = chceme docílit toho, aby Vám vyhledávací servery na Vaše webové stránky poslaly co nejvíce návštěvníků pro Vás důležitých (budoucích klientů apod.)

Celá oblast je nesmírně komplikovaná a stále se měnící algoritmy, které sestavují výsledky vyhledaných stránek, celou věc ještě více stěžují. Ale pro základní představení jsme pro Vás připravili pár článků na seznámení s touto problematikou:

Zpět na Rádce

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha