Profesionální webová vizitka

Chcete, aby vás zákazníci viděli jako profesionály? Vystupujte tak i na internetu. Webové stránky mohou mít různou podobu. Jednou z nich je webová vizitka. Jde o řešení, které nemá primárně „nalákat“ zákazníky, ale doplnit informace o Vás. Připravíme vám přehlednou a pěknou web vizitku, které se nemusíte věnovat. Vytváříme i video prezentace, dotykové systémy, animované slidery atd. Dále vylepšujeme redesign loga, zajišťujeme tiskové materiály, grafické návrhy na cokoliv, polepy na auto atd. Využijte našeho umění zaujmout a odprezentovat a dokreslete svou image nejen na internetu.

Lidé jsou dnes zvyklí informace o všem a o všech hledat na internetu. Ať už při výběru služeb a produktů, ale i pro dokreslení představy o firmě, se kterou se už seznámili. Proto byste webovou prezentaci neměli podceňovat, ani pokud nevyužíváte internet primárně ke své propagaci. Pokud už vás klienti znají, zvažte webovou vizitku. Mějte pěknou a přehlednou webovou vizitku a ukažte tak svým klientům, že dokážete působit profesionálním dojmem i na internetu. S námi to dokážete.

Důležité prvky webu, z pohledu působení na návštěvníka:
  1. Web by měl nejdříve návštěvníka něčím zaujmout a vyvolat v něm pocit: "Ano, to se mi líbí a chci zjistit více." - tady pomůže grafický design, případně animaceefekty.
  2. Druhý pocit by měl být: "Ano, jsem tady správně, zde najdu to, co potřebuji (co jsem hledal)." Zde hraje velkou roli text - hlavní nadpisy, slogany (klíčová slova, copywriting, obsahové SEO on page).
  3. Třetí fází by mělo být uspokojení návštěvníka, že se opravdu dozví, co potřeboval, ...
  4. ... a vy byste z toho měli získat užitek = bude vás kontaktovat, nakoupí, objedná službu, ... A proto by se nemělo na webu zapomínat na výrazné prvky, které volají po akci ("Call to action"). 

Agionet a tvorba webových vizitek Plzeň

  • Pěkná a přehledná vizitka: Vytvoříme vám web, který dokáže zaujmout, ale zároveň je i jednoduchý a nemusíte se mu věnovat. Jde o jakousi „internetovou nástěnku“ se vším důležitým o vás, a to v přehledné a pěkné podobě.
  • Služby k vylepšení image: Oslovujete lidi správným způsobem? Budujte v nich neustále povědomí o vaší firmě. My vám pomůžeme - redesignem loga, vytvořením tiskových materiálů, grafických návrhů na cokoliv, polepů auta...
  • Nejen webová vizitka: Ve svém týmu máme odborníky z mnoha profesí. Díky tomu vytváříme rozmanité prezentace a aplikace, např. video prezentace, dotykové systémy, animované slidery atd.

Ovládáme nelehké umění zaujmout a odprezentovat. Obraťte se na nás a my vám vytvoříme webovou vizitku na míru, či vám navrhneme další služby k vylepšení image.

Podívejte se na některé námi vytvořené webové vizitky:

Kdy webová vizitka nestačí?

Webová vizitka slouží pro doplnění informací a dokreslení image, ne k aktivní propagaci. Chcete získat nové zákazníky prostřednictvím své webové prezentace? V tom případě vám vizitka nestačí a potřebujete přidat více "seo textu" se zajímavým obsahem. Zde nastupují naši odborníci z oblasti internet marketinguSEO specialisti. O tomto tématu více: SEO optimalizace webu. Hledáte-li nejlepší řešení pro vás, vstupte do sekce: webdesign nebo strategie.

Články ze stejné kategorie (Webdesign): Tvorba webových strá... »
Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit "rychlá tlačítka":
Pokud jste zvídavější, tak pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu