ERP – informační systém pro správu společnosti

Zajišťujete správu a organizaci agendy společnosti a stále ještě nevyužíváte k tomu určený informační systém? Pravděpodobně se ztrácíte v rozmanitých word dokumentech, excelových tabulkách, poznámkách na papírcích a v dalších zdrojích informací – vytvořených Vámi i kolegy. Neztrácejte přehled o vlastním podnikání. Řešením je podnikový informační systém (ERP). Říkáte si, že Vaše firma je natolik specifická, že žádný ERP systém Vám nemůže plně vyhovovat? Věřte našim zkušenostem a svěřte nám vývoj softwaru.

Agionet a podnikové informační systémy

  • Starter ERP: Na původním základě open source Dolibarr jsme naprogramovali velký logistický software vhodný pro řízení firmy, která realizuje projekty a materiál ze skladu je vpodstatě zapůjčován a zase se na sklad vrací.
  • Rental system či Equipment management - to jsou další dvě označení, které by našemu ERP systému Starter slušely. Přesně toto totiž systém umí.
  • DEMO: Vyzkoušejte si DEMO ERP systém. Pro přístup použijte jméno: demo a heslo: demo.
  • Informační systém pro správu různých společností: ERP využijete, ať už systém sháníte pro výrobní společnost, velkosklad, maloobchod, společnost zaměřenou na služby či hledáte-li ERP systém pro agenturu realizující projekty.
  • Vlastní podnikový informační systém ERP-e: Vyvinuli jsme na bázi Dolibarru vlastní informační systém. Vznikl podle požadavků půjčoven a společností s rozsáhlým projektovým řízením. Využijete ho pro půjčovny aut a nákladních vozů, půjčovny stavební a zahradní techniky, přepravní a stavební společnosti, firmy realizující koncerty a mnohé další. Podívejte se na více informací o vývoji softwaru ERP-e.

erp Starter na zaklade Dolibarr

(ukázka plánovacího kalendáře zakázek v ERP Starteru)

Prověříme požadavky Vaší firmy a dodáme vám ERP systém nejvhodnější pro Vaše účely.

Proč využíváme systém Dolibarr?

Systém Dolibarr je zdarma a přitom Vám dává široké možnosti. Obsahuje:

  • velký propracovaný adresář kontaktů na firmy
  • modul pro zapsání Vaší kompletní nabídky - produkty, služby, propracovaný systém objednávek s vazbou na klienta, sklad atd.
  • víceúrovňový kalendář
  • možnost spolupráce mezi více pracovníky...

Proč byste měli kontaktovat nás, když je systém Dolibarr zdarma? Rozumíme mu. Prošli jsme složitým systém instalace, nastavení a české lokalizace a zpracováváme i různá rozšíření na míru zákazníka. Obraťte se na nás a přesvědčte se o tom, že vývoj softwaru zvládáme na jedničku.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha