Video prodej - galerie a eshop

Máme řešení pro vás, kteří chtějí na svém webu prodávat videa, filmy, klipy a to bez reklam, bez omezení, bez poplatků za prodej, ... opravdu na vašem vlastním webovém portálu - eshopu.


Rádi byste vynaloženou práci s přípravou a natočením videa zúročili a alespoň částečně si ji nechali zaplatit? - chtěli byste prodávat svá vytvořená videa/filmy? ... kurzy, video tutoriály, filmové dokumenty, osvětové programy, video klipy, cestovatelské záznamy, zábavné video pořady, výuku, ... pomocí webových stránek?

Vytvořili jsme video eshop/portál, kde vaše videa mohou sledovat lidé, kteří zaplatí malý poplatek/subscription (tzv. služba video on demand či eshop pro videa online). Diváci mohou nejdříve ZDARMA vidět krátký náhled videa, pak si vyberou, zda chtějí sledovat jednotlivé filmy nebo celé kategorie. Předplatí si na určitou dobu a pak mohou sledovat zaplacená videa. NEmohou si je k sobě stahovat = pro přehrávání musejí být připojení online. Tím je zabezpečeno, že se vaše videa nebudou snadno šířit přes Internet zdarma. Kdykoli si mohou doplatit další videa. Za větší video celky můžete dávat množstevní slevy... Tuto aplikaci řadíme mezi tvorbu webu s placeným obsahem (podobně řešíme i projekty, kde se platí za možnost číst článek apod.).

Video prodejní webový portál - váš eshop s video pořady.

Webový systém vám snadno přizpůsobíme jak graficky, tak funkčně - představte si, že je to něco jako skládačka, kterou můžete snadno doplňovat a zčásti i obměňovat (níže jsou popsané další výhody).

Vaše videa je možné přidávat kdykoli a dokonce přemýšlíme i o rozšíření o živé vysílání, konferenční videalektorské přednášky či video konzultace s rezervací a platbou. Tuto funkčnost by mohla poskytnout další Joomla komponenta, která již z části řeší placení za videoschůzky a kalendář volných termínů + rezervace. K dispozici jsou i komponenty, kde je možné platit i za další obsah (články, manuály, zdroje, ...).

Takže nyní můžete začít jako video galerie s prodejem online sledování a později web dále rozvíjet.

Video prodej eshop (home videa)Prodejní video portál výukových pořadů

Ukázkou jednoho z řešení (DEMO) je prodejní portál výukových videí pro školy CapekEdu.cz, který funguje přibližně takto:

 • zkrácené ukázky si může zájemce prohlédnout zdarma
 • škola nakoupí roční předplatné (subscription) a pak může sledovat vybrané (zakoupené filmy) kdykoli a kdekoli
 • toto je přesná ukázka jak prodávat video na webu - jedná se o tzv. "předplacené video"

Výhody našeho řešení video eshop portálu:

 • prodejní video portál je postaven na základě oblíbené CMS Joomla (otevřený redakční systém) = ten je možno provozovat na našich serverech, či na vašich a to jak Cloud/SaaS nebo prodej celého řešení do vašich rukou.
 • pro nabídky videí a jejich přehrávání je využita komponenta K2, Yendif Video Share a RS Membership (tato sestava je snadno doplnitelná o další komponenty, např. komunitní JomSocial, video konference, rezervační systém atd.)
 • snadno se mění design webu, snadno se systém rozšiřuje obsahově i funkčně a to kdykoli v budoucnu
 • máte vše pod vlastní kontrolou a nejste závislí na cenzůře nebo jiných omezeních klasických systémů jako je: Youtube, Vimeo, Facebook video, TikTok, InstagramStream.czEnvato nebo jiných videobank či photostock (Depositphotos, ShutterStock, iStock, ...)
 • uživatel webu má rychlou registraci a po přihlášení (login) k dispozici předplacené video dle jeho výběru
 • a mnoho dalších možností, viz Joomla výhody.

video eshop tvorba webu

 

Na co je možné náš/váš webový video projekt použít?

 • platba za shlednuti filmu = Video on demand system, či prodej videa online
 • video kurzy s poplatkem za shlédnutí - a to jak cvičení (jóga, posilování, fitness, ...), ale i video kurzy vaření, šití, ...
 • video školení v jakýchkoli oblastech (informatika, účetnictví, ...)
 • video pracovní postupy: truhlař může ukazovat jak co vyrobit, kovář, elektrikář, modelář, ...
 • vaše video tvorba včetně homevideo, které jsou tak zajímavé, že by je někdo chtěl koupit/sledovat za drobný peníz
 • a vás napadne mnoho dalších aplikací a možností ...

Naše zázemí z oblasti video tvorby a programování

aneb Jak tvořit videa a následně je prodat?

My se oblasti multimediální tvorby věnujeme velice dlouhou dobu a to přímo video tvorbě, dále dotykovým prezentacím, či animacím, ale protože naše hlavní činnost je tvorba webových stránek a aplikací na zakázku, tak jsme se rozhodli, že spojíme tyto oblasti a vytvoříme něco pro tuto dobu vhodného pro více zájemců. Když si systém koupí více lidí, tak se náklady a práce rozprostře a pro každého to může být finančně velice zajímavé :-)

Kolik může stát tvorba video prodejního portálu?

Odpověď není jednoznačná = je to různé, protože určitě příjdete se svými požadavky na design, malinko jinou funkčností, napojení na platební brány atd. Můžeme naznačit, že nejnižší cena provedení video portálu s eshop prodejem může být kolem 40 tis. Kč, ale určitě alespoň jeden váš požadavek bude složitější a náročnost a cenu snadno zvýší. Profi provedení opravdu pěkného a velkého video portálu bude určitě přes 100 tis., ale také bude mít daleko větší šanci na úspěch. V tomto případě počítáme i se zapojením našich dalších profesí z oblasti internetového marketingu, SEO atd.

Další zajímavé články z této oblasti: Online vysílací studio pro webinářeJak streamovat a vysilat online

Další informace a možnosti Vám sdělíme osobně či telefonicky, kontaktujte nás.

Články ze stejné kategorie (Vývoj webových aplikací): « Dynamický nákupní s...
Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit „rychlá tlačítka“:
Pokud jste zvídavější, pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu

Implementujeme existující

webové systémy a řešení.

Nasazením existujícího systému vám uspoříme náklady
 • Informační portál
  Informační portály pro zpravodajství, e-zin
  Základem informačních portálů je u nás Joomla a pro ni doprogramované komponenty a doplňky. Ukázky jsou v referencích.
 • INTRANET portály a správa dokumentů
  INTRANET a správa dokumentů
  Intranet může mít podobné funkčnosti jako veřejná stránka, ale je nutná registrace. Pro Tesco jsme nasazovali Document management system, pro Zpč. univerzitu informační portál atd.
 • Rental Inventory - správa půjčovny
  Rental inventory system – správa půjčovny
  Webových aplikací pro správu půjčovny a revizí či plánování využití inventáře jsme naprogramovali již několik a je možné je po drobných úpravách snadno využít i pro vás.