Vývoj software na zakázku

Vývoj software na zakázku a prodej hotových řešení

Za naši dlouhodobou existenci jsme vyvinuli mnoho webových aplikací, internetových aplikací, software na zakázku, ... Mnoho z těchto aplikací je napsáno přímo klientovi na míru a těžko by se přizpůsobily potřebám někoho jiného, ale některé aplikace, které byly tvořeny na zakázku, jsou natolik obecné a nastavitelné, že je prodáváme dále. Je to určitě výhodné pro zadavatele i následné kupce, protože se rozdělí náklady a prvotní zadavatel dostává bonus v podobě rozšíření aplikace o další funkce.

Vývoj aplikací je jednou z našich stěžejních činností. Sdělíte nám nápad, cíle, potřeby a my vymyslíme řešení a zrealizujeme ho. Programování na míru zvládáme na jedničku. Zkušenosti máme i s tvorbou rozsáhlých internetových aplikací. Při vývoji softwaru využíváme jak možností systému Joomla, ale většinou začínáme od objektového modelu, návrhu struktury databáze, user case, designu prostředí, ... a dále programujeme v PHP za využití frameworku Nette nebo jiných vhodných pro konkrétní účel. Aplikaci finalizují naši grafici-kodéři, kteří ji vtisknou přehledný a moderní design.

Některé z aplikací naleznete v našich referencích v sekci Programování
Některé Vám můžeme ukázat v činosti - domluvte si s námi schůzku - KONTAKTY.

Některé z aplikací, která byly vyvíjené na zakázku a nyní je prodáváme jako hotové aplikace s nastavitelnými parametry - se mohou hodit i vám:

ERP systém

Velice oblíbený je ERP software, který je vhodný pro řízení menší a středně velké společnosti (obsahuje propracované kontakty, snadnou práci se skladem a dalšími zdroji, účetnictví, přehledný kalendář, komunikaci mezi zaměstnanci, ...). Náš ERP systém nejlépe využijí společnosti, které mají velký sklad a stroje, které buď sami využívají na realizaci zakázek/projektů nebo je zapůjčují.

Jak bychom jinak mohli náš ERP systém nazvat: software pro řízení projektů, manager půjčovny, projektový management, rental management software, retail software solutions, retail management solutions, retail equipment sw., Rental system sw., rezervační systém, manager system, ERP Dolibarr, ... Více se můžete dozvědět na vlastních stránkách věnovaných přímo tomuto ERP systému.

Věrnostní systém / motivační program

Programovali jsme již více druhů věrnostních systémů a motivačních programů, od malých komponent zařazených do webových stránek Joomla, přes ucelený systém pro cloud outsource řešení až po velký podnikový informační systém, který měl mnoho dalších funkcí. Protože každá společnost má svá vlastní pravidla pro poskytování věrnostních výhod, tak zde nepředpokládáme prodej hotového produktu, ale spíše naší zkušenosti a určitých fragmentů / modulů, které pospojujeme klientovi na míru.

Dotazníky online

Dotazníkové šetření většinou zaměřené na manažerské dovednosti:

  • 360 Feed Back (360 zpětná vazba dotazník),
  • LSA = Leadership Analytics (Analýza stylu vedení), 
  • Management Navigator,
  • MBTI = Indikátor typů osobnosti MBTI (MYERS – BRIGGS) a další.

Toto jsou systémy pro vyhodnocení manažerské dovednosti různými metodami s různým počtem otázek i způsoby odpovědí. Systém zpracuje odpovědi a elegantním způsobem vytvoří závěrečnou zprávu do PDF souboru pro následnou analýzu s poradcem v oboru. Tyto systémy byly použity pro testování zaměstnanců Coca Cola, Telefonika O2, Witte a mnoho dalších.

Online soutěže na internetu

Jedná se o předpřipravený "webový modul", který je možné integrovat do webových stránek. Obsahuje vyhodnocení hlasovacích soutěží přes internetovou - webovou stránku, ale třeba i s kombinací hlasování přes SMS. Vyzkoušeli jsme si "odchytávat" různé podvodníčky, kteří chtěli ovlivnit výsledky a zdá se, že jsme většinu útoků již odrazili.

Aplikace pro správu revizí - Facility management

Systém dokáže hlídat termíny revizí a upozorňovat na blížící se expirace. Administrace je velice snadná a přehledná. Protože jde o aplikaci, která je přístupná nejen na intranetu uvnitř společnosti, ale je dostupná i pro majitele objektů a servisní techniky přes internet, je vyřešena otázku bezpečného přístupu do systému zvenčí a to s několika úrovněmi práv uživatelů.  V systému je možné listovat seznamem objektů, prohlížet si karty objektů a procházet jednotlívé revize v daném objektu, včetně jejich detailů. Je možné také vyhledávat podle kategorií revizí nebo klíčových slov, případně podle stavu revize. Určení uživatelé pak mohou měnit stav revizí, a doplňovat soubory (servisní zprávy). Systém také zachovává historii, takže je možné dohledávat i starší revizní zprávy.

Dle zpětné vazby od zákazníka získala aplikace v porovnání s předchozím řešením na přehlednosti i rychlosti. Více v našich referencích: eFacility - aplikace pro správu revizí v Czech Facility a.s.

Joomla moduly a komponenty

Pro Joomlu vyvíjíme již léta různé komponenty, moduly a pluginy. Některá rozšíření je možné využít po drobných úpravách, ale některá jsou k dispozici již nyní s nastavitelnými parametry a s napojením na Vaše data a design webu.

  • Jídelní menu s Drag & Drop snadným uživatelským ovládáním
  • Mega menu pro výpis kategorií VirtueMart-u
  • Katalog (Directory) subjektů se zobrazením na mapě a filtry
  • Modul pro animaci log vašich partnerů / dodavatelů / projektů  (slide scroler)
  • mnoho dalších

Titulkovací systém pro televizní studia

Vyvinuli jsme i Titulkovací systém pro malá i střední televizní studia. Je určený především pro vysílání sportovních pořadů, které je potřeba doplnit o aktuální informace v textové a grafické podobě. Více v článku v referencích: Titulkovací systém pro televizní studia

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha