Jak vytvořit a umístit online formuláře na web

Určitě bude nejdříve potřeba si položit doplňující otázku: Jak "mohutnou" budete vyžadovat agendu ohledně zpracování formuláře(ů), automatizaci, UX a k čemu budou formuláře hlavně sloužit? Podle toho se zvolí platforma a řešení = pro jednodušší formuláře třeba Google Form nebo Joomla plus RS Form apod. Pro větší a komfortnější systémy, o kterých bude psáno níže, zvolíme naše základní jádro Agiorm + některé již vytvořené moduly. Budeme se snažit vám vytvořit co nejlepší řešení na míru.

Nevíte si rady s tvorbou webových formulářů tak, aby byly přístupné online pro všechny a pomáhaly vám v podnikání?

Společnost Agionet s.r.o. se kromě tvorby webových stránek zabývá také vývojem a programováním aplikací přesně podle požadavků a přání klientů. Vytvoření online formuláře zvládnou naši programátoři hravě. Klidně se na ně obraťte. Mají už s tvorbou webových formulářů velké zkušenosti. Kromě desítek klasických i Ajaxových online formulářů programují i komplexní systémy pro logistické řízení a organizaci práce jako je to např. INTRANET společnosti nilan.cz, kde spolupracují administrátoři v kanceláři s techniky v terénu. Technici jsou vybaveni dotykovým tabletem, aby snadno na místě vyplnili data a zaslali je online na server k dalšímu zpracování.

Online webovy formular

Chcete sobě, svému týmu, klientům nebo dalším lidem usnadnit práci s vyplňováním formulářů?

K čemu online formuláře využít:

Pracovníci nebo klienti mohou vyplňovat data kdekoliv i v terénu. Díky možnosti předvyplnění webového formuláře je zadávání dat do online formuláře snadné a pohodlné. Lidé si formulář jednoduše otevřou přes internet i na svém mobilu, tabletu nebo jiném mobilním zařízení.

Nejčastěji používané typy online formulářů:

 • kontakt
 • registrace
 • dotazník
 • anketa

Dále pak: realizované práce na zakázce u klienta, záznam o revizi, zápis do kalendáře o budoucí plánované zakázce, připomínka do CRM systému, atd.

Proč používat online formuláře:

 • moderní způsob vyplňování formulářů
 • snazší a zábavnější forma oproti otravnému ručnímu vypisování tiskopisů
 • možnost využít částečně automatické předvyplnění formuláře
 • následné vyhodnocování a statistiky
 • možnosti hlídání termínů, revizí apod.

Objednáním tvorby webového formuláře ušetříte:

 • čas a nervy svých zaměstnanců nebo klientů během vyplňování formulářů
 • náklady na komplikovanou tvorbu, tisk a distribuci papírových tiskopisů
 • životní prostředí, protože už nebudete muset shromažďovat štosy dokumentů v papírové podobě

Jak vytvořit a umístit online formulář na web?

Kontaktujte nás. Probereme Vaši představu o tom, jak přesně by měl online formulář vypadat a pro jaký účel by měl sloužit. Vezmeme v úvahu všechny Vaše požadavky. Poradíme Vám řešení šité přímo na míru. Díky předchozím zkušenostem našich programátorů se můžete vyvarovat zbytečných oprav. Kvůli drobným chybám i dalším nedostatkům, které by mohli vyplout na povrch až během testování, by se musely poté uskutečnit opravy. To by mohlo celý projekt prodražit a zdržet. Můžete se spolehnout na tým Agionetu, který se postará o hladký průběh tvorby i umístění online formuláře na web bez zbytečných komplikací. Ozvěte se nám.

Ukázky realizací s tagem ONLINE FORMULÁŘ nebo v obecnější širší skupině DOTAZNÍKOVÉ SYSTÉMY

Přečtěte si také:

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit „rychlá tlačítka“:
Pokud jste zvídavější, pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu