Věrnostní systém / motivační program

Věrnostní program – internetový systém pro podporu prodeje a péči o klienta s nabídkou dárků, slev, ... v různých variantách programujeme a vyvíjíme od roku 2007. Někdy jde o hlavní smysl konkrétních webových stránek (motivační portál, marketingový systém pro podporu prodeje, apod.), někdy je věrnostní systém jen součást většího celku (eshop, IS větší corporace apod.).

Několikaúrovňovou administraci a mnoho doplňků jsme programovali pro společnost BikePoint již v roce 2007. Systém byl již několikrát rozšiřován a nyní obsahuje 3 druhy motivace, možnost vydávat a uplatňovat vouchery přímo v prodejnách, pojištění kol, servis kol s objednáním přes internet, statistiky, newsletters a mnoho dalších funkcí.

Základní myšlenkou věrnostního programu je převádět klientem utracené peníze na body (proto se někdy též nazývá bodový systém) a za tyto body si pak klient může vybrat dárek nebo i slevu u příslušného prodejce, u kterého již dříve nakupoval.

Věrnostní systém dodávaný naší společností je velice rozsáhlá  aplikace s mnoha rozšiřujícími moduly. 

Základem je bodový systém, kde na základě utracených peněz a převodního koeficientu se nakupujícímu na jeho konto připíšou body. Body může hromadit každým nákupem i v jiném obchodě a pak si může vybrat dárek (což je první motivace věrnostního programu). Druhou motivaci získává přímo od obchodu, kde nakupoval – tam dostane procentuální slevu na další nákup.

Třetí motivace je zaměřená na prodavače, aby nabízeli co nejvíce dalších služeb (pojištění produktu /cyklo/ atd.).

Ukázky jsou ze starŠÍCH verzÍ NAŠICH REALIZACÍ

onemoney ref2

extrabenefity ref

Dalšími věrnostními systémy z naší dílny jsou: Extrabenefity a klony DafeRehau, OneMoneyRodestock. A prvky klubového věr. programu obsahuje i eshop 4uvision, a další.

Uvažujete o realizaci věrnostního systému pro Vaše zákazníky? Neváhejte nás kontaktovat! Vývoji systémů se neustále věnujeme a určitě nalezneme společné řešení, které uspokojí Vaše potřeby.

Technologie

Programování: framework Nette, PHP + MySQL, javascript + AJAX, ...

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha