Facebook – programování aplikací

Málokdo dnes ví o tom, že ve Facebooku můžete mít vlastní aplikaci - my to umíme a tak jsme do našeho portfolia zařadili novou sekci: Programování pro Facebook. Ale pěkně od začátku:

facebook-ikonkaFacebook je sociální síť, kam chodí lidé za zábavou. Téměř každý dnes FB zná a navštěvuje ho každý den. Tím se Facebook stává velice efektivním marketingovým nástrojem. Ale pozor, musí se s ním pracovat obezřetně, jinak může mít i negativní dopad na jméno celé společnosti. 

Lidé hledají zábavu! A my Vám nabízíme možnost spojit zábavu s prezentací Vaší společnosti, produktů a služeb. Naprogramujeme Vám aplikace pro Facebook s atraktivním designem na míru Vašich přání a potřeb. Rovněž funkčnost může být dle Vašich přesných specifikací.

Můžeme Vám vytvořit zábavnou hru, kvízy, ankety, různé soutěže. Tyto aplikace si budou lidé mezi sebou na FB doporučovat či sdílet = levný Virální marketing. Velmi efektivní je také podpořit zábavné aplikace získáním nějaké odměny za vítězství či dosažení určitého výsledku. Výhra je i dobrým podnětem k uskutečnění nákupu. Zaručeně si Vás fanoušci oblíbí a zapamatují si Vaši firmu, produkty či služby.

Na Facebooku můžete nejen propagovat, ale také provozovat internetový obchod pomocí speciální technologie. E-shop na Facebooku přináší nové možnosti. Například můžete integrovat facebookové nástroje (zejména tlačítko like). Pokud zákazník klikne na „like" některého produktu, zobrazí se to všem jeho přátelům. Doporučený produkt od přátel je žádaný

Firemní Facebook má řadu výhod. Umožňuje přímou komunikaci se zákazníky a získání zpětné vazby. Příjemným způsobem se dostat do povědomí lidí, kteří si Vás sami budou vyhledávat. V neposlední řadě i nízké náklady.

Obecnější zásady o tom, jak by se měli firmy na Facebooku prezentovat ve vlastním článku.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha