Facebook – programování aplikací

Málokdo dnes ví o tom, že ve Facebooku můžete mít vlastní aplikaci - my to umíme a tak jsme do našeho portfolia zařadili novou sekci: Programování pro Facebook. Ale pěkně od začátku:

facebook-ikonkaFacebook je sociální síť, kam chodí lidé za zábavou. Téměř každý dnes FB zná a navštěvuje ho každý den. Tím se Facebook stává velice efektivním marketingovým nástrojem. Ale pozor, musí se s ním pracovat obezřetně, jinak může mít i negativní dopad na jméno celé společnosti. 

Lidé hledají zábavu! A my vám nabízíme možnost spojit zábavu s prezentací vaší společnosti, produktů a služeb. Naprogramujeme vám aplikace pro Facebook s atraktivním designem na míru vašich přání a potřeb. Rovněž funkčnost může být dle vašich přesných specifikací.

Můžeme vám vytvořit zábavnou hru, kvízy, ankety, různé soutěže. Tyto aplikace si budou lidé mezi sebou na FB doporučovat či sdílet = levný Virální marketing. Velmi efektivní je také podpořit zábavné aplikace získáním nějaké odměny za vítězství či dosažení určitého výsledku. Výhra je i dobrým podnětem k uskutečnění nákupu. Zaručeně si vás fanoušci oblíbí a zapamatují si vaši firmu, produkty či služby.

Na Facebooku můžete nejen propagovat, ale také provozovat internetový obchod pomocí speciální technologie. E-shop na Facebooku přináší nové možnosti. Například můžete integrovat facebookové nástroje (zejména tlačítko like). Pokud zákazník klikne na „like" některého produktu, zobrazí se to všem jeho přátelům. Doporučený produkt od přátel je žádaný

Firemní Facebook má řadu výhod. Umožňuje přímou komunikaci se zákazníky a získání zpětné vazby. Příjemným způsobem se dostat do povědomí lidí, kteří si vás sami budou vyhledávat. V neposlední řadě i nízké náklady.

Obecnější zásady o tom, jak by se měli firmy na Facebooku prezentovat ve vlastním článku.

Články ze stejné kategorie (Vývoj webových aplikací): « On-line platební...
Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit "rychlá tlačítka":
Pokud jste zvídavější, tak pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu

Implementujeme existující

webové systémy a řešení

Nasazením existujícího systému vám uspoříme náklady.
 • Informační portál
  Informační portály pro zpravodajství, e-zin
  Základem informačních portálů je u nás Joomla a pro ní doprogramované kom ponenty a doplňky. Ukázky jsou v referencích.
 • INTRANET portály a správa dokumentů
  INTRANET a správa dokumentů
  Intranet může mít podobné funkčnosti jako veřejná stránka, ale je nutná registrace. Pro Tesco jsme nasazovali Dokument management systém, pro Zpč.univerzitu Informační portál, atd.
 • Rental Inventory - správa půjčovny
  Rental Inventory System - správa půjčovny
  Webových aplikací pro správu půjčovny a revizí či plánování využití inventáře jsme naprogramovali již několik a je možné je po drobných úpravách snadno využít i pro vás..
 
 • Learning management
  Learning management systém - MLJŠ
  Velký webapp systém pro správu agendy a pořádání např. letních jazykových škol, s registrací jak lektorů, tak žáků, ubytováním, rozvrhy, výlety, ...
 • INTRANET portály a správa dokumentů
  MESS - lékařské dotazníky s vyhodnocováním
  Web app se sběrem a vyhodnocováním statistických údajů ve zdravotnictví sloužícím k vylepšení péče o pacienty. Serverové řešení s napojením tabletové aplikace, která sbírá data přímo u pacientů.
 • Facman - online revize
  Facman - online revize a facility management
  Od roku 2018 též provozujeme webovou cloud službu FACMAN: Správa a hlídání REVIZÍ vhodnou pro revizáky a techniky i Facility Management.