Redakční systém Joomla

Redakční systém Joomla umožňuje jednoduchou a rychlou správu obsahu internetových stránek. Je zdarma, včetně většiny rozšiřujících modulů, komponent, pluginů a dalších nástrojů. Díky velkému množství komponentů vyhovuje většině požadavků na vývoj software. A když nám při tvorbě webových prezentací bude nějaké rozšíření chybět? Jednoduše si ho naprogramujeme. Poznejte výhody redakčního systému Joomla.

Agionet a redakční systém Joomla

  • Eshop na platformě Joomla + Virtuemart: Osvědčuje se nám hlavně při tvorbě menších a středně velkých internetových obchodů. Vytvoříme na platformě Joomla i standardní eshop velkého rozsahu - s košíkem, objednávkou, širokým rozdělením do kategorií, variantami jednoho zboží atd.
  • Portálové a sociální weby: Využíváme toho, že redakční systém Joomla je stavěný jako portálový systém se vším všudy. Rozšířením Community Builder Vám z Joomly připravíme sociální web typu Facebook, kde každý má svou část webu, spravuje ji a zároveň komunikuje s ostatními členy.
  • Firemní webové stránky: Ovládejte web v redakčním systému Joomla snadno. Po zaškolení to zvládne každý.
  • Sportovní a kulturní webové stránky: Pro tyto weby má Joomla mnohá rozšíření, např. League Results, Event Calendar atd.
  • Template - grafická šablona pro Joomlu: Připravujeme originální grafický návrh a poté ho převádíme na Joomle template. Seznamte se podrobněji s Joomla design.

A jak vypadá vývoj software v Joomle? Podívejte se do našich referencí. Více se dozvíte v dalších článcích s tematikou Joomla.

Kontaktujte nás a my Vás přesvědčíme o výhodách programování webů v redakčním systému Joomla.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha