Jak vytvořit eshop

Jak vybrat správné eshopové řešení? Vytvořit internetový obchod můžete několika způsoby...

Tvorba eshopu

Jak vybrat správné eshopové řešení?

Vytvořit internetový obchod můžete několika způsoby: krabicové řešení, open source nebo řešení na míru. V zásadě záleží na tom, kolik můžete do tvorby e-shopu investovat peněz. Cena levných krabicových řešení, může vypadat lákavě. Rychlé naklikání eshopu vám ale nezaručí, že budete ve vyhledávačích vidět a že vám e-shop bude vydělávat. Na originální grafiku, která by vás odlišila od konkurence také můžete u levných variant zapomenout.

Nejlepší je nechat si poradit od zkušených odborníků, kteří už mají s tvorbou funkčních eshopových řešení zkušenosti. Navrhnou vám navíc i marketingovou strategii, bez které by se Váš eshop snadno mohl ztratit v záplavě konkurence. Profesionálové vám pomohou vybrat to nejvhodnější řešenísprávnou platformu právě pro Váš e-shop. Pokud tvorbu eshopu svěříte odborníkům, nemusíte se obávat zbytečných komplikací, které by mohly nastat při výběru zdánlivě jednoduchých a levných řešení. 

Jak vytvořit eshop

Před samotnou tvorbou e-shopu je potřeba se zamyslet a ujasnit si:

  • Kolik můžete do tvorby eshopu investovat?
  • Co chcete na e-shopu prodávat?
  • Pro koho bude eshop určen?
  • Jaká platforma bude pro tvorbu Vašeho eshopu nejvhodnější?

Další otázky, které se již týkají realizace máme ve článku "Tvorba eshopu – internetový obchod" pod kotvou "otazky-eshop".

Všechno s vámi podrobně probereme. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám konkrétní technické požadavky a Vaši představu. Navrhneme vám to nejlepší možné řešení.

Kolik bude stát tvorba eshopu na míru?

Cena eshopu se odvíjí od celkové náročnosti a rozsahu Vašeho projektu. Tvorba webových stránek s eshopem je mnohem náročnější, než samotný web, proto se minimální cena za eshop na míru pohybuje okolo 50 000 Kč. Klient v takovém případě ale musí počítat s tím, že si bude muset e-shop sám naplnit. Samotná tvorba eshopu ale není vše, co potřebujete pro úspěšný rozjezd. Je potřeba také vyladit SEO, vytvořit poutavé titulky, texty k produktům a zvolit vhodnou marketingovou strategii. S tím vám také rádi pomůžeme. Počítejte tedy raději s investicí minimálně 100 000 Kč. První debata nad projektem je zdarma. Můžete přijít osobně nebo využít videokonferenci. Ceny jednotlivých prací se odvíjí od aktuálního platného ceníku zveřejněného na našem webu. Pro bližší informace nás nezávazně kontaktujte.

Čtěte také:

Možná již nyní máte dostatek informací a mohla by se vám hodit „rychlá tlačítka“:
Pokud jste zvídavější, pokračujte dále ... kompletní menu nebo na Úvodní stranu
Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru
Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody, SEO, bezpečnost ... Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte formulář a odešlete.

captcha